Вчимося мислити англійською!


Пропоную Вам відвідати сайт www.about.com, де ви зможете знайти цікаву науково- публіцистичну інформацію на різноманітні теми із усіх предметів шкільного циклу іне лише...

 

The USA

Please review this selection of questions, most frequently asked by the Information Resource Center customers. The questions are arranged by topic. ukraine.usembassy.gov/irc-faq4.html#q5

 

Навчальний посібник “Reading with pleasure”

Посібник містить добірку текстів художньої та науково-популярної літератури. Матеріали можуть слугувати орієнтовними зразками завдань для підготовки до ДПА та ЗНО. Посібник має на меті розвиток навичок читання учнів та формування їх лексичного запасу. Тексти можна використовувати при роботі із обдарованими учнями. Посібник розрахований на учнів 9—11 класів. (Читаємо із задоволенням.doc (172032))

 

English in my business future  (906752)

         Даний посібник призначений для учнів ліцеїв, гімназій економічно- технічного профілю.

         Він розрахований на 32  години, матеріали розбиті на 16 уроків, які розкривають наступні теми: Освіта, Робота і професії, Наука і технічний прогрес, Економіка і політика, Психологія.

         Кожний урок складається із словника, основного тексту, передтекстових вправ та запитаннь, містить лексичні та граматичні вправи, а також вправи на розвиток комунікативної компетенції.

         У посібнику також знаходяться тексти для домашнього читання, робота із якими має на меті узагальнити  здобуту інформацію на уроці та закріпити вивчені граматичні структури, лексичний матеріал.

         Специфіка даного посібника полягає у тому, що він побудований на основі неадаптованих текстів, в яких висвітлена позиція автора, що спонукає учнів до дискусії. Різноманітні судження, обговорення та виступи у ході дискусії допомагають учневі краще формулювати власну точку зору, запамятовувати нову   лексику та граматичні структури.