ДПА 2016

01.12.2015 14:28

    24 листопада 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася чергова нарада методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти, присвячена проведенню державної підсумкової атестації (ДПА) з іноземних мов у 2016 році.

    Нараду розпочав заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, наголосивши на необхідності підвищення рівня знань з іноземних мов, а особливо, з англійської мови, у українських школярів  та зазначивши важливість кваліфікованої професійної підготовки вчителів та методистів.

    Під час заходу Наталя Дорош, представник освітнього проекту Go Global,  презентувала програму з вивчення та популяризації іноземних мов в Україні Україна Speaking, в рамках якої запущена безкоштовна програма для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови.

    Головний спеціаліст Міністерства Оксана Коваленко розповіла про особливості проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2016 році, оскільки цей рік є перехідним.

Методисти іноземних видавництв надали практичні рекомендації  щодо проведення ДПА. Зокрема, методист видавництва MM Publications Аліна Кошман презентувала формат та критерії оцінювання іспиту, а також матеріали та ресурси, необхідні для підготовки до ДПА з англійської мови 2016.

    Нагадаємо, що 23 листопада Міністерство освіти і науки України та видавництво MM Publications підписали меморандум про співпрацю у сфері середньої освіти, в першу чергу, в реалізації спільного проекту з розробки державної підсумкової атестації (ДПА)на 2016 рік.

    Крім цього, методисти  видавництв, які представляє компанія Лінгвіст в Україні, а саме, Cambridge University Press, National Geographic Learning, Cornelsen, CLE International та Edelsa підготували інформацію про навчально-методичні матеріали, необхідні для підготовки до ДПА 2016:

- Матеріали для підготовки до ДПА з англійської мови від видавництва MM Publications

- Матеріали для підготовки до ДПА з англійської мови від видавництва National Geographic Learning

- Матеріали для підготовки до ДПА з англійської мови від видавництва Cambridge University Press

- Матеріали для підготовки до ДПА з німецької мови від видавництва Cornelsen

- Матеріали для підготовки до ДПА з французької мови від видавництва CLE International

- Матеріали для підготовки до ДПА з іспанської  мови від видавництва Edelsa