Duolingo

Україна Speaking

Сайт організатора
https://www.duolingo.com
За допомогою цього безкоштовного додатку можна вивчати багато іноземних мов, а також є змога підняти свій рівень володіння англійською.

Listening

Аудіокурси – це відмінний спосіб отримати максимум корисної інформації з англійської мови, знявши навантаження з очей. Ви можете займатися домашніми справами, подорожувати, гуляти і слухати подкасти з англійської мови. Величезна кількість акцентів, нюанси вимови ви навчитеся чути і розпізнавати завдяки аудіоматеріалів різноманітних курсів. Навик аудіювання – можливість сприймати англійську мову на слух – ви розвиваєте, слухаючи аудіокурси. Пропонуємо добірку, яка може вас зацікавити.

British Council Podcasts (MP3 + Scripts)

Британська Рада підготувала аудіоматеріали на роки прослуховування. Але нехай вас це не лякає – вони розділені за темами і рівнями. Обирайте те, що підходить саме вам і занурюйтесь в англійську. Крім аудіоматеріалів ви також знайдете ігри та вправи для перевірки засвоєного матеріалу.

Завантажити аудіокурси можна на ресурсі.

English USA – Аудіокурс «Так говорять в Америці»

Цей аудіокурс створений журналістами та дикторами легендарного радіо «Голос Америки». Курс складає 104 уроки і розрахований він на два роки. Але ви можете самі вирішувати, з якою інтенсивністю занурюватися в англійську. Головний герой курсу – журналіст Мартін, який подорожує по Америці, спілкується з різними людьми і включає в свої розмови найпоширеніші ідіоми.

Завантажити курс можна на сайті.

Чудаков І.В. – Polyglossum – Англійська в дорозі (30 уроків)

Це курс англійської для тих, хто починає занурюватися в нього з нуля. Найпоширеніші розмовні теми представлені окремими уроками, курс зручно слухати за кермом, він включає 10 годин матеріалів.

Завантажити аудіоматеріали курсу можна на сайті.

Елізабет Сміт – Англійська за 6 тижнів

Курс розрахований на те, що ви будете вивчати англійську щодня по 35 хвилин в день протягом 6 тижнів. Практика показує, що це не так просто, але дієво, якщо ви дійсно не пропускаєте жодного дня. Завдяки курсу ви зможете вивчити мінімум розмовної лексики (близько 400 слів), яка є найнеобхіднішою при комунікації під час зарубіжних поїздок. Цього мінімуму вам буде досить для подолання мовного бар'єру. Курс може стати хорошою основою для подальшого вивчення англійської.

Завантажити аудіокурс можна на сайті.

Уроки англійської з Ритою Бєловою від BBC (178 випусків)

одкаст включає 10 частин, кожна з яких – це одна з важливих розмовних тем. Випусків – велика кількість, але вони розділені на тематичні групи: у доктора, бізнес, ідіоми, побутова лексика, в готелі, в офісі і багато інших. Ви можете jбирати те, що пріоритетно для вас.

Завантажити випуски можна на ресурсі.

6 Minute English with BBC (69 випусків)

Короткі аудіовипускі по 6 хвилин. Погодьтеся, таку кількість часу зовсім нескладно виділяти щодня. Кожна програма містить приклади використання слів і пояснення.

Завантажити аудіоматеріали можна на сайті.

BBC Grammar Challenge (87 випусків)

Короткі шестихвилинні граматичні подкасти. Ви зможете повторити, уточнити і запам'ятати форми дієслів, часи, прийменники, особливості вимови і інші граматичні нюанси.

Завантажити подкасти ви можете на сайті.

Обирайте аудіокурс та занурюйтесь в англійську!

Time for kids

Цікавий і пізнавальний журнал для дітей та підлітків. У журналі багато рубрик: огляд книг, новини, репортер, свiт і багато інших. На сторінках видання - історичні екскурси, анонси подій, статті про супергероїв і нові відкриття і навіть - про важливі політичні події в світі.

www.timeforkids.com/

Window on Britain

Учням та вчителям!

Пропоную Вашій увазі відеокурс знайомства із життям та культурої Англії. Тут представлені цікаві матеріали із тем: Лондон, школа,спорт, їжа, свята, природа. Поряд із розвитком лексичних навичок, Ви маєте можливість вдосконалити граматичні навички.

Window to Britain (englishwell.org/324-richard-macandrew-window-on-britain-1-dvdrip-okno-v-britaniyu.html)

Without free minute on the lesson

         Основною метою навчання іноземної мови в загальноосвітніх навчальних закладах є розвиток в учнів умінь використовувати іноземну мову у всіх видах мовленнєвої діяльності. Крім того сучасна освіта спрямована на орієнтоване та диференційоване навчання, тому вчителю слід багато часу приділяти підготовці завдань різної складності та пошуку відповідного тематичного матеріалу.

         Посібник призначений допомогти вчителям середніх загальноосвітніх шкіл в організації систематичної роботи із обдарованими та здібними учнями на уроках англійської мови.

         Посібник містить завдання, спрямовані на розвиток мовних та мовленнєвих навичок, та ситуативні завдання до усних та письмових творчих міні-робіт. Для кожного класу підібраний ряд вправ, тематично розподілених для зручності, які допомагають вчителю перевірити рівень оволодіння матеріалом та творчий розвиток учня.

Без вільної хвилини....doc (587264)

Групова робота на уроках англійської мови

     Розвиток системи освіти в Україні неможливий без підвищення уваги до викладання іноземних мов, володіння однією з яких є неодмінним критерієм інтеграції України в Європейське та світове  співтовариство. Реформування освіти передбачає організацію такого навчально-виховного процесу, який би забезпечував формування особистості, здатної до життєтворчості, до продуктивного перебування в середовищі.

     За цієї умови першочерговим завданням сучасного вчителя є розробка і застосування ефективних навчальних технологій, що гарантують досягнення освітнього і виховного результату, сприяють розвитку творчості школярів. Учителі перебувають у пошуках нових методик викладання, так як соціально-політичні умови готують грунт переходу шкіл від суперництва до співробітництва, від індивідуалізму до роботи в колективі. Потреба в колективних формах і методах зростає. Саме елементи співробітництва сприяють стимуляції пізнавальної активності.(групова робота)

 

Cartoons in English

На цій сторінці і батьки ,і діти ,і вчителі мають змогу знайти багато цікавого відео, яке допоможе спонукати учня до вивчення англійської мови та зробити це навчання цікавим і корисним.

Мультфільми англійською www.cartoons-english.ru/for-english-teachers.html

Masha and the Bear

Мультфільм "Маша та Медвідь" англійською! englishearly.ru/masha-i-medved-na-angliyskom/